مسابقات پارکور ایران زمین

مسابقات پارکور ایران زمین از اول اردیبهشت ماه سال 1397 شروع شده است . امید است بتوانیم تجربه ی هیجان انگیزی را در کنار هم رقم بزنیم .

نحوه ی برگزاری مسابقات

بنا به پیشرفت روز افزون تجارت الکترونیک و محیط بسیار گسترده و مشتاق پارکور این سری مسابقه ها به صورت مجازی برگزار می شود و با توجه به برنامه ریزی پارکور ایران زمین در وبسایت و شبکه های مجازی به صورت رایگان نمایش داده می شود .

مسابقات به صورت ویدئویی می باشد و در نهایت ویدئو ی کامل مسابقات در وبسایت پارکور ایران زمین و شبکه های مجازی پخش خواهد شد و پس از آن در یک مراسم ویژه از نفرات برتر در هر رده تقدیر خواهد شد .

مسابقات در دو دسته ی آقایان  و بانوان برگزار خواهد شد .

شرکت در مسابقه رایگان می باشد .

 

قوانین مربوط به ارسال ویدئو

هر شرکت کننده می تواند یک یا دو ویدئو (هر ویدئو شامل یک مسیر پارکور یا فری رانینگ یا ترکیبی از هر دو )  برای شرکت در مسابقه بفرستد .  بعد از اتمام حرکات و تمام شدن مسیر ، شرکت کننده حتما باید نام و نام خانوادگی خود را بیان کند . همه ی حرکات و لند ها باید از زاویه ی مناسب گرفته شود و کاملا قابل دیدن باشد .

حتما چند بار از مسیری که می روید فیلم بگیرید و بهترینشون رو برای ما بفرستید . یادتون باشه این مسابقات قهرمانی پارکور هست !

برای شرکت در مسابقه ویدئو ی خود را در اینستاگرام آپلود نمایید و توضیحات مربوط به ویدئو (شامل نام و نام خانوادگی و یا اسم تیم یا اسم اسپانسر یا هرچیزی که فکر می کنید ما باید توی ویدئو اصلی ذکر کنیم ) را بنویسید . در انتها متن روبرو را کپی کنید تا ما بتوانیم ویدئو شما را طبقه بندی شده ببینیم .  parkourearth.ir  #pec3@

اگر به اینستاگرام دسترسی ندارید می توانید ویدئو ی خود را در آپارات آپلود کرده و بنویسید (نام و نام خانوادگی – مسابقات پارکور ایران زمین – Parkourearth.ir  )  و در قسمت توضیحات محتوای اضافه ای که می خواهید در ویدئو ذکر شود را بنویسید و در نهایت لینک ویدئو در آپارات را در whats app به شماره ی 09391407082  بفرستید .

 

قوانین داوری در مسابقات پارکور ایران زمین

 

بخش هایی که در مسابقات پارکور ایران زمین توسط داوران امتیاز دهی می شوند عبارتند از :

خلاقیت (100 امتیاز ) : داوران مسابقات در هر مسابقه به دنبال حرکات جدید و زیبا هستند . اگر در دو راند حرکات تکراری اجرا کردید امتیاز این بخش را از دست خواهید داد .

سختی حرکت ( 100 امتیاز ) : قطعا هرچه حرکات سخت تری را اجرا کنید در این بخش امتیاز بالاتری خواهید گرفت ولی مهمترین مسئله اینجاست که قرار نیست کسی در این مسابقات آسیب ببیند پس مراقب خودتون باشید و همیشه قبل از اجرای حرکت فکر کنید که من میتونم اینکارو انجام بدم ؟ اگر به طور 100 درصد مطمئن بودید که آسیب نمی بینید پس حرکات رو اجرا کنید . یادتون باشه که سلامتی از همه چیز مهمتره

فلو و روان بودن ( 100 امتیاز ) : مثل هر مسابقه ی پارکور دیگری که می بینید در مسابقات پارکور ایران زمین هم روان بودن و پشت سر هم بودن حرکات حائز اهمیت است .

لند کردن ( 100 امتیاز ) : امتیاز لند کردن وابسته به نحوه ی لندهای شما است . فکر می کنم که همه می دونن که این امتیاز چطوری محاسبه میشود فقط در اینجا ذکر این نکته مهم است : هر چقدر سطح زیر پای شما سفت تر باشد امتیاز لند شما بالاتر است ( آسفالت از چمن امتیاز بالاتری دارد ) . اما این تفاوت امتیاز اونقدر زیاد نیست که مجبور باشید روی آسفالت حرکت رو اجرا کنید . پس پیشنهاد ما به شما اینه : اگر حرکت رو خیلی خوب مسلطید و می دونید که کاملا لند میشه رو آسفالت یا یه سطح سفت و سخت بزنید که امتیاز بالاتری بگیرید .

 

 

 

 

2 دیدگاه در “مسابقات پارکور ایران زمین

دیدگاه ها بسته است.

error: محتوا محافظت شده است